Η θέση ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Αδιάφορο
Σχηματάρι

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία ΑΡΧΕΙΟΘΗΚΗ ΑΕ -ηγέτιδα στο χώρο Φύλαξης και Διαχείρισης Αρχείου- επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο δυναμικό της για πλήρη απασχόληση Υπεύθυνο Αποθήκης στις εγκαταστάσεις της στο Σχηματάρι:

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ

ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ: SCH_WA_SPRV/011.19

Ο Υπεύθυνος Αποθήκης έχει την ευθύνη της παρακολούθησης και υλοποίησης, σωστά και έγκαιρα, όλων των εργασιών της εγκατάστασης. Λειτουργεί καθημερινά σε άμεση συνεργασία με το Operation Support της Eταιρείας. Αναφέρεται στον Operation Manager.

Αρμοδιότητες της θέσης αποτελούν:

  • Συντονισμός διεκπεραίωσης παραγγελιών και projects τηρουμένων deadlines
  • Διαχείριση ροής επιστροφών, φορτώσεων, δρομολογίων, μεταφορών αποθέματος και λοιπών εργασιών αποθήκης βάσει προτεραιότητας και διαθέσιμων μέσων
  • Διενέργεια απογραφών και ελέγχου αποθέματος
  • Διασφάλιση σωστής χρήσης του εξοπλισμού και των μέσων, που απαιτούνται για την εκτέλεση της εργασίας του προσωπικού
  • Εκπαίδευση & συνεχή ανάπτυξη προσωπικού
  • Διασφάλιση ορθής λειτουργίας εγκατάστασης
  • Εντοπισμός προβλήματος και ενημέρωση/επικοινωνία με τα αρμόδια τμήματα
  • Οργάνωση και τακτοποίηση Αποθήκης
  • Συμμόρφωση με τις διαδικασίες, που αφορούν την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών και την ασφάλεια της πληροφορίας
  • Αρμόδιος για τη γενικότερη εύρυθμη λειτουργία του Τμήματος

Η θέση απαιτεί δεξιότητες στην οργάνωση, ικανότητα χειρωνακτικής ανύψωσης μικρού βάρους φορτίου, ομαδικότητα και εχεμύθεια.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΛΥΚΕΙΟΥ/ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση με ανάλογες ευθύνες
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, συστημάτων διαχείρισης αποθηκών
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος ΙΧ αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα
  • Ικανότητες διοίκησης και παρακίνησης του προσωπικού, καθώς και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα στην επικοινωνία
  • Ευελιξία

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συμμετοχή στο ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης σε ιδ. ασφαλιστική εταιρεία
  • Συνεχή εκπαίδευση & επιμόρφωση

Θα δοθεί προτεραιότητα σε άτομα που κατοικούν στο Σχηματάρι και τις γύρω περιοχές.

Κωδικός αναφοράς

SCH_WA_SPRV/011.19

Όμοιες Θέσεις

Administration Officer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Assistant Commercial Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Static & Rotating Equipment Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Lead Process Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Materials Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Piping Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
AutoCAD Designer (Technical Office) Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V