Η θέση Υπάλληλος Γραφείου έχει αποθηκευτεί.

Συνέχεια

Αίτηση;

Παρακαλούμε επιβεβαιώστε το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία της αίτησης.
Για πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σας δεδομένα, διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου.

Η θέσης εργασίας αποθηκεύτηκε με επιτυχία

Πληκτρολογήστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να αποθηκεύσετε αυτήν τη θέση εργασίας

Αποθηκεύετε αυτή τη θέση εργασίας ως εξής:

GR
αποτελέσματα

Υπάλληλος Γραφείου από την εταιρεία VERSUS TRAVEL ΕΠΕ

Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Τουριστικός οργανισμός στα πλαίσια της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του, ζητεί υπάλληλο γραφείου με προϋπηρεσία σε καταχωρήσεις ηλεκτρονικής βίζας, διαβατηρίων και δεδομένων σε ιστοσελίδα. Απαραίτητα προσόντα: πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, Word, Excel, Social Networks). 
Αποστολή βιογραφικού επιλέγοντας "Αίτηση".

Κωδικός αναφοράς

Υπάλληλος Γραφείου

Όμοιες Θέσεις

Στείλτε μου όμοιες θέσεις

Ευχαριστούμε. Θα σας στείλουμε θέσεις που ταιριάζουν με