Η θέση Τεχνολόγος τροφίμων- Αναλυτής/ Αναλύτρια έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Τεχνολόγος τροφίμων- Αναλυτής/ Αναλύτρια

Πλήρης Απασχόληση
Πειραιάς

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανία Τροφίμων  επιθυμεί να προσλάβει

για το τμήμα ποιοτικού ελέγχου στο εργοστάσιο της στον Πειραιά Αττικής

Τεχνολόγο τροφίμων-Αναλυτή/τρια.

 (Κωδ. Θέσης: ΤΤΚ/2018).

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ Τεχνολόγου Τροφίμων
  • 2-4 έτη εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανία τροφίμων
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Η/Υ (ΜsOffice)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Διαχείρισης Συστημάτων Ποιότητας

Παρέχονται:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε αποστείλετε το Βιογραφικό σας Σημείωμα αναφέροντας τον αντίστοιχο κωδικό θέσης επιλέγοντας Αίτηση

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που τα βιογραφικά πληρούν τα επιθυμητά  προσόντα.

Κωδικός αναφοράς

ΤΤΚ/2018