Η θέση Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων (6ωρη απασχόληση) έχει αποθηκευτεί.

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων (6ωρη απασχόληση) από την εταιρεία Optimal HR Group

Μερικής Απασχόλησης
Αμπελόκηποι

Περιγραφή Θέσης

Η Optimal HR Group αναζητεί, για το Φυσικό Αέριο Αττικής, Συμβούλους Τηλεφωνικών Πωλήσεων. Ο ιδανικός υποψήφιος θα παρέχει τηλεφωνικές υπηρεσίες συνδυάζοντας την επιχειρηματική ανάπτυξη με την ποιότητα και την αξιοπιστία της εταιρείας.

Βασικές Αρμοδιότητες:
  • Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Αναγνώριση των αναγκών του πελάτη και παρουσίαση προτάσεων με σκοπό τη πώληση

Απαραίτητα προσόντα:
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στη πώληση
  • Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (MS Office)
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Πολύ καλή χρήση της ελληνικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)

Επιθυμητά Προσόντα:
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ σε τομέα Τηλεπικοινωνιών/Πωλήσεων
  • Γνώση Αγγλικών (επιπέδου First Certificate)

Παροχές:
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Πλήρης εκπαίδευση
  • Bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστο και άνετο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

n/a