Η θέση Σύμβουλος Πωλήσεων Λιανικής έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Σύμβουλος Πωλήσεων Λιανικής από την εταιρεία STOP AEBE

Αδιάφορο
Kalamaria

Περιγραφή Θέσης

Αναζητούμε ...

Σύμβουλο Πωλήσεων Λιανικής!

Ο κύριος ρόλος του Συμβούλου Πωλήσεων Λιανικής είναι να δημιουργήσει επαγγελματικές σχέσεις εμπιστοσύνης με το ήδη υπάρχον πελατολόγιο καθώς και το δυνητικό. Οι σχέσεις αυτές θα πρέπει να αναπτύσσονται διαρκώς με σκοπό την συνεχή ικανοποίηση των πελατών και την επίτευξη των εταιρικών στόχων.

Απαραίτητα Προσόντα

Θα λάβουμε υπόψη τον εξωστρεφή υποψήφιο ο οποίος:

  • Έχει αποδεδειγμένη εμπειρία στην Λιανική πώληση (κατά προτίμηση στις πωλήσεις συναφών ειδών – ΜΑΠ).
  • Εξυπηρετεί αποτελεσματικά αναγνωρίζοντας τις ανάγκες των πελατών, ανταποκρίνεται στους προβληματισμούς τους και προσφέρει εναλλακτικές και πολλαπλές λύσεις πώλησης.
  • Κατέχει εξαιρετικές λεκτικές και προφορικές επικοινωνιακές ικανότητες που συνδυάζονται με ικανότητες προσεχτικής ακρόασης.
  • Διαχειρίζεται τον χρόνο του και τον όγκο εργασίας επιδεικνύοντας υπευθυνότητα, προσαρμοστικότητα και ευελιξία.
  • Έχει ενδιαφέρον και κίνητρο για συνεχή εκπαίδευση στοχεύοντας στην προσωπική του εξέλιξη και στην επίτευξη των στόχων πωλήσεων.
  • Έχει καλή γνώση Αγγλικών (επίπεδο Β1, γραπτός και προφορικός λόγος).
  • Χειρίζεται πολύ καλά το MS Office και Internet.
  • Μπορεί να εργαστεί σε κυλιόμενο πενθήμερο ωράριο (πρωινές και απογευματινές ώρες, από Δευτέρα έως Σάββατο).

Η εργασία απαιτεί την μεταφορά προϊόντων με κάποιο βάρος για τον ανεφοδιασμό των προϊόντων καθώς επίσης και πολύωρη ορθοστασία.

Η θέση αφορά το Κατάστημα Λιανικής μας στη Θεσσαλονίκη (περιοχή: Καλαμαριά).

Είναι τέλειο να αιτηθείτε για την θέση γιατί:

Στην STOP AEBE (www.stop.gr), εξειδικευόμαστε για πάνω από 40 έτη στα Μέσα Ατομικής Προστασίας  (ΜΑΠ). Κατέχουμε ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά των ΜΑΠ, με κεντρικά γραφεία στον Πειραιά, υποκατάστημα στο Ρότερνταμ και συνεργατικούς κόμβους στην Σιγκαπούρη, την Μανίλα, τα ΗΑΕ, τη Νιγηρία και την Κύπρο.

Αν βιώσετε την ζωή στην εταιρεία μας, θα δείτε ότι θα θέλετε και άλλο! Διαθέτουμε εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας, υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις και αμέτρητο σεβασμό για τους τρέχοντες και μελλοντικούς μας εργαζομένους.

Χτίζουμε σχέσεις βασισμένες σε αμοιβαία εμπιστοσύνη, υποστήριξη, ειλικρίνεια και ασφάλεια, ενώ ενθαρρύνουμε την ελευθερία της γνώμης και της έκφρασης. Ενδιαφερόμαστε για το ευ-ζην των ανθρώπων μας όπως επίσης και την εξέλιξη των δεξιοτήτων τους, της γνώσης, των εμπειριών και της αποδοτικότητας τους, συμπεριλαμβανομένου ενός ομαδικού πλάνου ασφάλισης, αρχικής και συνεχής εκπαίδευση.

Για να το θέσουμε απλώς, η ζωή στην εταιρεία μας είναι τέλεια!

Η
STOP είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών απασχόλησης, χειρίζεται όλα τα Βιογραφικά Σημειώματα με απόλυτη εχεμύθεια και σέβεται τον Γενικό Κανονισμών Προστασίας Δεδομένων (GDPR).

Θα χαρούμε να λάβουμε το Βιογραφικό σας  Σημείωμα έως τις 21/8/2019 στην ηλεκτρονική διεύθυνση [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]  αναφέροντας τον κωδικό θέσης RSA/07ΚΑ.

Κωδικός αναφοράς

RSA/07KA