Η θέση Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας – Μεσίτης έχει αποθηκευτεί.

Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας – Μεσίτης από την εταιρεία ProEx Real Estate

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ProEx Real Estate είναι ένα σύγχρονο μεσιτικό γραφείο με έδρα την Νέα Ιωνία (Αθήνα) και δραστηριοποιούμαστε σε όλες τις υπόλοιπες περιοχές της Αττικής.

Η θέση απευθύνεται σε όσους ενδιαφέρονται για τον κλάδο του Real Estate, είτε έχουν ασχοληθεί με αυτό στο παρελθόν, είτε δεν είχαν ποτέ καμία επαφή με το αντικείμενο. Η προϋπηρεσία ως μεσίτης, διακοσμητής, αρχιτέκτονας, μηχανικός, κατασκευαστής ή πωλητής είναι ένα προτέρημα που θα εκτιμηθεί.

Ο Στόχος μας είναι η δημιουργία μιας ευχάριστης και επαγγελματικής συνεργασίας μαζί σας, με γνώμονα το κοινό μας συμφέρον, εξασφαλίζοντας την άμεση και ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών μας, με σεβασμό και διαφάνεια. Η ομαδικότητα, η συνέπεια κι ο σεβασμός είναι οι βασικές αξίες που μας χαρακτηρίζουν.

Προσφέρεται:

  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Άμεσα διαθέσιμη πελατεία, όπως και χαρτοφυλάκιο ακινήτων
  • Διαρκής εκπαίδευση και προσωπική καθοδήγηση
  • Σύγχρονο κι ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μοντέρνο διαχειριστικό σύστημα
  • Εξυπηρετική τοποθεσία γραφείου για όσους κινούνται με τα μέσα μαζικής μεταφοράς

Επιθυμητά προσόντα:

  • Διάθεση για δουλειά
  • Ευχάριστη προσωπικότητα κι αυτοπεποίθηση
  • Ικανότητα στην επικοινωνία
  • Φιλοδοξία κι επιμονή
  • Μεθοδικότητα κι οργάνωση

Θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε κι από κοντά, σε μια συνέντευξη στο γραφείο μας, και να συζητήσουμε για όλες τις προοπτικές εξέλιξής σας ως Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας.

Κωδικός αναφοράς

Μεσίτης