Η θέση Ρωσόφωνη/ο Γραμματέα Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Ρωσόφωνη/ο Γραμματέα Πωλήσεων

Πλήρης Απασχόληση
Kallithea

Περιγραφή Θέσης

Είμαστε μια αναπτυσσόμενη μελετητική - κατασκευαστική εταιρεία, μέλος ενός πολυσχιδούς επιχειρηματικού ομίλου , που κατασκευάζει σύγχρονες ενεργειακές κατοικίες με στόχο την εξασφάλιση της μεγαλύτερης δυνατής εξοικονόμησης ενέργειας για τους πελάτες μας. Κατέχουμε ηγετική θέση στην κατασκευή και πώληση κατοικιών, και αναζητούμε στελέχη που θα μας βοηθήσουν στην περαιτέρω ανάπτυξη μας.

Τα γραφεία μας βρίσκονται 600 μέτρα από το μετρό του Συγγρού Φιξ σε νέα πλήρως ανακαινισμένα γραφεία.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξής μας αναζητούμε για την υποστήριξη του Εμπορικού μας τμήματος:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη στο τμήμα Πωλήσεων

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και άριστη εξυπηρέτηση πελατών

  • Προετοιμασία φακέλων

  • Διαχείριση ραντεβού και προετοιμασία συναντήσεων

  • Data Entry και γνώσεις συστημάτων CRM

  • Διαχείριση παραπόνων και υποστήριξη After Sales

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Μητρική ή άριστη γνώση της Ρωσικής γλώσσας

  • Άριστη γνώση ελληνικών

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε θέση γραμματειακής υποστήριξης

  • Άριστη γνώση MS Office

  • Εμπειρία χειρισμού συστημάτων CRM

  • Οργανωτική ικανότητα, συνέπεια, υπευθυνότητα

  • Θετική διάθεση, Ομαδικό πνεύμα, επαγγελματική συμπεριφορά

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν θέλεις να μοιραστείς το όραμά μας και να εξελιχθείς , σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον περιμένουμε το βιογραφικό σου

Κωδικός αναφοράς

ROS042021