Η θέση ΠΩΛΗΤΡΙΑ / ΠΩΛΗΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΡΙΑ / ΠΩΛΗΤΗΣ από την εταιρεία DiL Fashion Group

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος DiL Fashion Group, ο οποίος κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της ένδυσης, με 110 εργαζόμενους και ένα δίκτυο με περισσότερα από 20 μεμονωμένα brands, καταστήματα multi-brand και shop-in-shop σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Λάρισα, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό του στην Αθήνα:

ΠΩΛΗΤΡΙΑ / ΠΩΛΗΤΗ

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτη/-ος Λυκείου (Πτυχίο ΤΕΙ ή AEI θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν)
  • Προϋπηρεσία  3-4 έτη σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο της ένδυσης (ιδανικά σε luxury brand)
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών του Microsoft Office
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με προσανατολισμό στην επίτευξη των εταιρικών στόχων
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, ικανότητα οργάνωσης και ευελιξίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Η εταιρία προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με Κωδικό RTAKΑ21 (υπόψη: Δ/νσης Ανθρωπίνου Δυναμικού).

Κωδικός αναφοράς

RTAKΑ21