Η θέση ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΩ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΩ

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία ταχέως αναπτυσσόμενη στον χώρο των Super Market στα πλαίσια της ανάπτυξης της και της συνεχούς της διευρυνσης αναζητά άτομο για να καλύψει την θέση:

Οδηγός φορτηγού – Αμπελόκηποι & Παγκράτι

Η εταιρεία παρέχει::

  • Άριστο και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον με διαρκή εκπαίδευση και υποστήριξη
  • Σταθερός μισθός με συνέπεια στη μισθοδοσία
  • Άμεση πρόσληψη με σύμβαση αορίστου χρόνου

Εάν επιθυμείς να είσαι μέλος στην ανάπτυξη ενός νέου δυναμικού οργανισμού και να εξελιχθείς
μαζί μας σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον, περιμένουμε
το βιογραφικό σου.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος δίπλώματος οδήγησης Γ' κατηγορίας και άνω
  • Κάτοχος άδειας ηλεκτρονικού ταχογράφου
  • Προϋπηρεσία ως οδηγός σε φορτηγά οχήματα μικρού / μεσαίου μεγέθους θεωρείται απαραίτητο προσόν
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Αποτελεσματική συνεργασία σε ομάδα
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Κωδικός αναφοράς

ΟΔΗΓΟΣ092019