Η θέση Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη εταιρία μελετών με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά για πλήρη απασχόληση:

με εμπειρία στη σύνταξη μελετών Πυρασφάλειας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα/Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • 3ετή εμπειρία στη σύνταξη μελετών Παθητικής & Ενεργητικής Πυροπροστασίας
  • Καλή γνώση και ευχέρεια στο χειρισμό των προγραμμάτων 4M, ΜS Office, και άριστη γνώση του σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD
  • Καλή γνώση της Αγγλική γλώσσας

Προσφέρεται:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Διαρκής εκπαίδευση.

Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα
αναφέροντας τον κωδικό της θέσης (ΠΥΡ 01).

Κωδικός αναφοράς

ΠΥΡ 01