Η θέση Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός έχει αποθηκευτεί.

Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός από την εταιρεία AGtech ΑΤΕΕ

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H AGtech ΑΤΕΕ προσφέρει θέση Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού για την υποστήριξη και ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας (www.agtech.gr).

Αρμοδιότητες:
• Προετοιμασία Τεχνικών και Οικονομικών Προσφορών,
• Εκπόνηση Μελετών Εφαρμογής (AutoCAD,4M),
• Παρακολούθηση και Επίβλεψη Έργων (ERGOTECH),
• Διαχείριση Συμβολαίων Συντήρησης (iMaint).

Απαραίτητα προσόντα
• Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ΑΕΙ,
• Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε Μελέτη ή Κατασκευή ΗΜ έργων,
• Ικανότητες Επικοινωνίας και Οργάνωσης,
• Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας,
• Άριστη γνώση AutoCAD, ADAPT 4M και Microsoft Office.

Παρέχονται
• Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων,
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον,
• Διαδικασίες συνεχούς επιμόρφωσης,
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.

Βιογραφικό πατώντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

n/a