Η θέση Μηχανικός - Σύμβουλος Ασφάλειας & Υγείας της Εργασίας έχει αποθηκευτεί.

Μηχανικός - Σύμβουλος Ασφάλειας & Υγείας της Εργασίας από την εταιρεία Ergonomia SA

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Νέα Ιωνία

Περιγραφή Θέσης

Η Ergonomia SA (www.ergonomia.gr), η πρώτη εταιρεία Συμβούλων Πρόληψης του Επαγγελματικού Κινδύνου (από το 1992), η οποία έχει καθιερωθεί στην Ελλάδα και στο εξωτερικό για την συνέπεια και την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για όλη την Ελλάδα:

Μηχανικούς - Συμβούλους Ασφάλειας & Υγείας της Εργασίας (ΑΥΕ)

Αρμοδιότητες:

Τα καθήκοντα του Μηχανικού - Συμβούλου ΑΥΕ περιλαμβάνουν τα καθήκοντα του Τεχνικού Ασφάλειας, σύμφωνα με την ελληνική νομοθεσία (Ν.3850/2010) και επιπλέον σειρά άλλων αρμοδιοτήτων, έτσι ώστε να παρέχονται στον πελάτη ολοκληρωμένες λύσεις και προτάσεις σε θέματα πρόληψης του επαγγελματικού κινδύνου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών ως μηχανικος-τεχνικός ασφαλείας κυρίως σε τεχνικά έργα
  • Πτυχίο Μηχανικού ΑΕΙ / ΤΕΙ. Κατά προτίμηση Πολιτικού ή Μηχανολόγου Ηλεκτρολόγου
  • Καλή γνώση Αγγλικών & MS Office
  • Ομαδικότητα & πνεύμα συνεργασίας
  • Πελατοκεντρική φιλοσοφία
  • Δυνατότητα μετακίνησης-μετεγκατάστασης

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες για ανάπτυξη και εξέλιξη
  • Διαρκή εκπαίδευση & επιμόρφωση

Κωδικός αναφοράς

Μηχανικοί

Μηχανολόγος Μηχανικός/ Σχεδιαστής Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Μηχανικός - για το τμήμα πωλήσεων Αθήνα-Αθήνα Δήσιος Μπαταρίες ΑΕΒΕ
Μηχανολόγος Μηχανικός Αθήνα-Αθήνα Vimachem
Technical Trainer Αθήνα-Ασπρόπυργος BMW Group
Μηχανικός Μηχανολόγος Αθήνα-Αθήνα Human Factor
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Αθήνα, Βόρεια Προάστια Ανώνυμη Εταιρεία