Η θέση κτίστης_ Βέλγιο έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

κτίστης_ Βέλγιο από την εταιρεία ZU-COM, s.r.o.

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Ελεύθερη συνεργασία
Χαλκίδα
3.000,00 € - 4.000,00 € / μήνας

Περιγραφή Θέσης

Κατασκευαστική εταιρεία με μεγάλη εμβέλεια στη βελγική αγορά αναζητά  ολοκληρωμένες  οικοδομικές  ομάδες  για χτίσιμο σπιτιών και κατοικιών στο Βέλγιο.  Πρόκειται για κοινές οικοδομικές εργασίες - τοιχοποιία προσόψεων από τούβλα.

Προσφέρουμε:

-          Σταθερή εργασία και μακροπρόθεσμη συνεργασία

-          Αμοιβή κατ’αποκοπή (το τιμολόγιο προσφέρουμε πρόθυμα τηλεφωνικός)

-          Η τιμολόγηση κάθε 2 εβδομάδες με 14-ήμερη λήξη πληρωμ ενδιαφέροντος ή άλλων διευκρηνή2

-          Ηλεκτρικά εργαλεία εργασίας

-          Πληρωμένη διαμονή (μεζονέτα κοντά στον τόπο εργασίας)
    Καλές αποδοχές (3.000 – 4.000 ευρ/μήνας)

Ξεκίνημα:

Όσο το δυνατόν νωρίτερα

Σε περίπτωση ενδιαφέροντος ή άλλων διευκρινίσεων μην διστάσετε να επικοινωνήσετε στο 0032475479217 Κωνσταντίνος Μητροβολτσης.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμε:

-      Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία

-       Ελεύθεροι επαγγελματίες

-       Σοβαρότητα, εργατικότητα  και ευθύνη

Κωδικός αναφοράς

n/a