Η θέση Ηλεκτρολόγος Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων έχει αποθηκευτεί.

Ηλεκτρολόγος Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων από την εταιρεία ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

ΜΕΓΑΛΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗ ΒΙ.ΠΕ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΖΗΤΕΙ:
Ηλεκτρολόγο Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων.

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου – Εγκαταστάτη ή ΤΕΙ Ηλεκτρολόγου Μηχανικού.
  • Προϋπηρεσία 3-5 έτη.
  • Αγγλικά.

Οι θέσεις αφορούν  μόνιμη απασχόληση. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα απαραίτητα προσόντα και τη διάθεση για δημιουργική εργασία σε άριστο περιβάλλον.

Αποστολή βιογραφικού στο e-mail:

Κωδικός αναφοράς

n/a