Η θέση ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ 4 ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ/ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ έχει αποθηκευτεί.

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ 4 ΑΤΟΜΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ/ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ από την εταιρεία EF IMPORTS

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα
1000 Ευρώ Μηνιαίες Αποδοχές

Περιγραφή Θέσης

Εισαγωγική εταιρεία με έδρα την Μεταμόρφωση και 6 υποκαταστήματα σε Αττική και Κύπρο ζητά άμεσα προσωπικό σε διάφορα τμήματα.

Θέσεις Εργασίας στα τμήματα:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Call Center
  • Τμήμα Πωλήσεων (αυτοκίνητο απαραίτητο)

Η προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη.

Προφίλ Υποψηφίου
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Ευχέρεια λόγου
  • Δυνατότητα για άμεσο ξεκίνημα

Παροχές Εταιρείας:
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Πληροφορίες κάθε Δευτέρα στο 2161008800 10:30-14:30, 17:00-20:00

Υπεύθυνη Ανθρώπινου Δυναμικού Κάρκα Χρύσα

Αποστολή βιογραφικών στο email: hr[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα Προσόντα

Δυνατότητα για άμεσο ξεκίνημα

Κωδικός αναφοράς

n/a