Η θέση ΕΠΙΒΛΕΠΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΕΠΙΒΛΕΠΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ από την εταιρεία COFFEE ISLAND

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Περιγραφή Θέσης:

  • Αποτύπωση και σχεδιασμός αποτύπωσης (μέσω Η/Υ), νέων & υφιστάμενων καταστημάτων.
  • Σύνταξη προμετρήσεων και προϋπολογισμών κατασκευής.
  • Χάραξη, επίβλεψη καλής εκτέλεσης και τήρησης του χρονοδιαγράμματος κατασκευής, επί τόπου και απομακρυσμένα.
  • Διαχείριση εργολάβων, προμηθευτών, franchisees.
  • Επίβλεψη σε ανακαινίσεις, βελτιώσεις, επισκευές και συντηρήσεις των υφιστάμενων καταστημάτων και εταιρικών κτιρίων
  • Διεκπεραιώσεις των αναγκών αδειοδότησης των εταιρικών κτιρίων στις αρμόδιες υπηρεσίες

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ Πολιτικού Μηχανικού / Αρχιτέκτονα Μηχανικού ή ΤΕΙ Δομικών έργων/ Έργων Υποδομής
  • Άριστη γνώση Autocad, Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • 3 έως 7 έτη εργασιακή εμπειρία στον κατασκευαστικό τομέα,  στη διαχείριση έργων και σε θέματα αδειοδοτήσεων, ιδανικά σε εταιρικό περιβάλλον
  • Εχεμύθεια, συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άρρενες υποψηφίους)

Τι προσφέρουμε:

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
  • Ολοκληρωμένο πλάνο προγράμματος εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Επιπρόσθετες παροχές και ιδιωτική ιατρική ασφάλιση
  • Φιλικό και γεμάτο προκλήσεις περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε όπως αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα με email επιλέγοντας "Αίτηση", έως και τις 10/11/2019.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές

Κωδικός αναφοράς

ΕΠΙΒΛΕΠΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ

Senior Subcontract Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Marine (Civil) Tendering Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Dredging/Marine Superintendent Αθήνα Archirodon Group N.V
Dredging/Marine Junior Site Engineer Αθήνα Archirodon Group N.V
Senior Procurement Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Dredging/Marine Construction Manager Αθήνα Archirodon Group N.V
Legal Advisor Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Junior Civil Marine Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
HR Systems Analyst Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Materials Design Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V