Η θέση ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Τα ιατρεία Πλαστικής Χειρουργικής ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ του Δρ. Ζήση Μπουκουβάλα αναζητούν για συνεργασία
                                                                     ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ
Η αισθητικός είναι υπεύθυνη για την παροχή ποιοτικών υπηρεσιών κοσμητικής ιατρικής.
Αν θέλετε να εργαστείτε στον χώρο της κοσμητικής ιατρικής δίπλα σε καταξιωμένους πλαστικούς χειρουργούς και δερματολόγους περιμένουμε το βιογραφικό σας.

Αρμοδιότητες:
  • Παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών κοσμητικής ιατρικής
  • Αναγνώριση αναγκών των ασθενών-πελατών με ανθρωποκεντρική αντίληψη και οπτική
  • Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης και αφοσίωσης με τον πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΤΕΙ Αισθητικής
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και αγγλικών
  • Ευγένεια
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη και την επίτευξη του βέλτιστου αποτελέσματος
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Αυτοπεποίθηση
  • Εργατικότητα
  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα και να χαρακτηρίζονται από υπευθυνότητα,αξιοπιστία και ομαδικό πνεύμα.

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Δυνατότητα full-time απασχόλησης
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον ανθρωποκεντρικού χαρακτήρα
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής και προσωπικής ανάπτυξης.

                                                Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία

Κωδικός αναφοράς

n/a