Η θέση Αγγελία για Account Managers έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Αγγελία για Account Managers από την εταιρεία SCAN

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία SCAN (www.scan.gr), με πολυετή επιτυχημένη παρουσία στο χώρο των σύγχρονων τεχνολογικών λύσεων συστημάτων επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο Ανθρώπινο Δυναμικό της

Πωλητές (Account Managers) - Κωδ. AM

με έδρα την Αθήνα

Για την προώθηση των λύσεων της εταιρίας τους τομείς Ασφάλειας και Ελέγχου Πρόσβασης (Security, Access Control & CCTV), Αυτοματοποίησης Χώρων Στάθμευσης (Parking Solutions) και Ωρομέτρησης,  σε επιχειρήσεις του Ιδιωτικού και του Δημόσιου τομέα.

Η θέση αναφέρεται στον Διευθυντή Πωλήσεων και το αντικείμενο της εργασίας έχει πεδίο δράσης την Αττική και την Νότια Ελλάδα.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ οικονομικής ή τεχνολογικής κατεύθυνσης ή πληροφορικής .
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 έτη (απαραίτητο) σε πωλήσεις σε αντίστοιχο αντικείμενο.
  • Δυναμική προσωπικότητα, ευχέρεια στην επικοινωνία και ικανότητα διαπραγμάτευσης.
  • Επιμονή στην εύρεση λύσεων προς όφελος του πελάτη και  ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Άριστη γνώση των εφαρμογών αυτοματισμού γραφείου (Microsoft Office).
  • Δίπλωμα οδήγησης και δυνατότητα μετακίνησης σε όλη την περιοχή ευθύνης του.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής ή και Γερμανικής γλώσσας

Η SCAN προσφέρει:

Δυναμικό και ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον, συνεχή εκπαίδευση, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών καθώς και πρόσθετη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη.

Αποστείλατε το βιογραφικό σας αναφέροντας τον κωδικό της θέσης ( Κωδ. ΑΜ).

Κωδικός αναφοράς

AM