Η θέση Αγγελία για Μηχανικούς Εγκατάστασης και Υποστήριξης Συστημάτων έχει αποθηκευτεί.

Αγγελία για Μηχανικούς Εγκατάστασης και Υποστήριξης Συστημάτων από την εταιρεία SCAN

Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία SCAN (www.scan.gr), με πολυετή επιτυχημένη παρουσία στο χώρο των σύγχρονων τεχνολογικών λύσεων συστημάτων επιθυμεί να εντάξει άμεσα στο Ανθρώπινο Δυναμικό της

Μηχανικούς Εγκατάστασης και Υποστήριξης Συστημάτων (Hardware) - Κωδ. SE
με έδρα την Αθήνα

για την εγκατάσταση, παραμετροποίηση και υποστήριξη συστημάτων Ωρομέτρησης, Ασφάλειας και Ελέγχου Πρόσβασης (Access Control, CCTV) και Αυτοματοποίησης Χώρων Στάθμευσης (Parking Solutions)

Η θέση αναφέρεται στον Τεχνικό Διευθυντή με πεδίο δράσης κυρίως την Αττική.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο με κατεύθυνση ηλεκτρονικού ή μηχανικού Αυτοματισμών.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη (απαραίτητο) σε αντίστοιχη θέση.
  • Εμπειρία σε εγκατάσταση και υποστήριξη ανάλογων συστημάτων πληροφορικής ή/και ασφάλειας.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα ποιοτικής και αποτελεσματικής εργασίας.
  • Δίπλωμα οδήγησης και δυνατότητα μετακίνησης σε όλη την περιοχή ευθύνης του.
  • Καλή γνώση Αγγλικής (απαραίτητο) ή και Γερμανικής γλώσσας

Η SCAN προσφέρει:
Δυναμικό και ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον, συνεχή εκπαίδευση, ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών καθώς και πρόσθετη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη.

Αποστείλατε το βιογραφικό σας αναφέροντας τον κωδικό της θέσης ( ΚΩΔ. SΕ).

Κωδικός αναφοράς

SE