Για εργοδότες
Hostess - Χερσόνησος Ηρακλείου Κρήτης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Καλωσόρισμα και υποδοχή των πελατών του εστιατορίου
  • Καθοδήγηση των πελατών στα τραπέζια τους
  • Παροχή μενού, ενημέρωση πελατών για ημερήσιες προσφορές και διαχείριση των κρατήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Γνώση ακόμη μίας ξένης γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Τουριστικών Επαγγελμάτων
  • Προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών στον κλάδο του τουρισμού

Προσφέρουμε:

  • Διατροφή στο Staff Restaurant
  • Διαμονή στα Staff Houses
  • Παροχή μετακίνησης προσωπικού από/προς ξενοδοχείο
  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο (εταιρικοί διαγωνισμοί και εταιρικές επιβραβεύσεις,''Employee of the Month'' και ''Employee of the Year'')
  • Bonus Τέκνου (εάν έχεις γίνει πρόσφατα γονιός) και Bonus Γάμου (εάν έχεις παντρευτεί πρόσφατα)
  • Bonus Ολοκλήρωσης της σαιζόν και Bonus Σύστασης νέου εργαζομένου
  • Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου

Χερσόνησος
Εποχιακός/ή