Η θέση ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΜΕΣΟΓΕΙΑ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΜΕΣΟΓΕΙΑ από την εταιρεία ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ

Πλήρης Απασχόληση
Ραφήνα - Μαρκόπουλο

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του:

ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ –
ΜΕΣΟΓΕΙΑ
(Ραφήνα - Μαρκόπουλο)
(ΤΕΧ0818)

για τη στελέχωση τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και μαγνητικού τομογράφου

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:
• Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Ακτινολογίας & Ακτινοθεραπείας  ή
Πτυχίο ΙΕΚ Βοηθός Ακτινολόγου  (με πιστοποιητικό επάρκειας γνώσεων και κατάρτισης σε θέματα ακτινοπροστασίας – ΕΟΠΠΕΠ)
• Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία.
• Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Γνώση Η/Υ
Δυνατότητα απασχόλησης σε ευέλικτα ωράρια/βάρδιες

Προσφέρονται:
• Συνεχής εκπαίδευση
• Προοπτικές εξέλιξης σ’ ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον
• Άριστες συνθήκες εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα   αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Κωδικός αναφοράς

ΤΕΧ0818

Όμοιες Θέσεις

Τεχνολόγος Ακτινολόγος Αθήνα Διαγνωστικό Κέντρο Παπανδρέου
ΕΡΓΑΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Κρυονέρι SIKA HELLAS ABEE
Μηχανικός Κέντρου Ελέγχου Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Χειριστής Μηχανών Συσκευασίας Αθήνα Hiring Solutions / kariera.gr
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΩΝ Aegaleo {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
ΕΡΓΑΤΕΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ Ασπρόπυργος PVL effective development
ΕΡΓΑΤΡΙΕΣ - ΕΡΓΑΤΕΣ Ασπρόπυργος Ανώνυμη Εταιρεία
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ Οινόφυτα Aluminco Α.Ε.