Η θέση ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΟΙΣΜΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑ ΠΩΛΗΤΗ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΟΙΣΜΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑ ΠΩΛΗΤΗ από την εταιρεία ZERONO AE

Πλήρης Απασχόληση
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

Η δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία  ιατροτεχνολογικού  εξοπλισμού, Zerono Α.Ε. , αναζητά έμπειρο πωλητή για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα

Προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων , τουλάχιστον 2-3 χρόνων
Ηλικία 30-35 χρονών
Άριστη ικανότητα οργάνωσης και επικοινωνίας
Άριστη γνώση αγγλικών και H/Y
Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ

Η εταιρεία προσφέρει άριστες συνθήκες εργασίας , ασφάλιση , εταιρικό αυτοκίνητο και ανταγωνιστικές αποδοχές.

Κωδικός αναφοράς

n/a