Η θέση ΒΙΟΛΟΓΟΣ Η ΧΗΜΙΚΟΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΒΙΟΛΟΓΟΣ Η ΧΗΜΙΚΟΣ από την εταιρεία ARIS MANTZOROS SA

Αδιάφορο
Athina

Περιγραφή Θέσης

ΒΙΟΛΟΓΟΣ Η ΧΗΜΙΚΟΣ

H ΑΡΗΣ ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΑΕΕ  ΙΑΤΡΙΚΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΙ ΑΝΑΛΥΤΕΣ επεκτείνοντας τις δραστηριότητες της επιθυμεί να προσλάβει άμεσα συνεργάτες για την προώθηση και επιστημονική υποστήριξη των προιόντων που αποκλειστικά αντιπροσωπεύει

Απαραίτητα Προσόντα

ΠΡΟΣΟΝΤΑ
Ευχέρεια στην επικοινωνία, συνεργατικότητα, άριστη γνώση Η/Υ, άριστη γνώση της  Αγγλικής γλώσσας, δίπλωμα οδήγησης, δυνατότητα ταξιδιών στην επαρχία.

ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΙ

Μισθός και bonus επίτευξης στόχων, συνεχής επιμόρφωση και εκπαίδευση στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό.

Κωδικός αναφοράς

n/a

Research and Development (RnD) analyst Αθήνα Qualimetrix S.A.
Pharmacovigilance Officer Αθήνα Anonymous Company
MEDICAL SCIENCE LIAISON Αθήνα Pharmassist Ltd
Intellectual Property Officer Μεταμόρφωση PharOS Ltd
Χημικοί – Χημικοί Μηχανικοί Μάνδρα Ανώνυμη Εταιρία
Quality Assurance Officer Αθήνα Cana A.E.