Η θέση ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Αδιάφορο
Athina

Περιγραφή Θέσης

H ΑΡΗΣ ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΑΕΕ ΙΑΤΡΙΚΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΙ ΑΝΑΛΥΤΕΣ επεκτείνοντας τις

δραστηριότητες της επιθυμεί να προσλάβει ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ Τμήματος Πωλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Ικανότητα δακτυλογράφησης (τυφλό σύστημα), άριστη γνώση Αγγλικών, άριστη γνώση Η/Υ (
MS Office). Γνώση και εμπειρεία συστήματος ERP, CRM. Τήρηση Χρονοδιαγραμμάτων.
Οργανωτικές  ικανότητες, άριστη προφορική και γραπτή επικοινωνία, προσαρμοστικότητα σε απαιτήσεις εργασίας, πλήρους απασχόλησης. Προϋπηρεσία επιθυμητή.

ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΙ

Η εταιρεία προσφέρει: σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας με προοπτικές εξέλιξης

Αποστολή Βιογραφικού με μια πρόσφατη φωτογραφία επιθυμητό.

Κωδικός αναφοράς

MD0519G