Η θέση Νοσηλευτές - Νοσηλεύτριες έχει αποθηκευτεί.

Νοσηλευτές - Νοσηλεύτριες από την εταιρεία BIOAXIS HEALTHCARE HELLAS

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H BIOAXIS Helthcare Hellas είναι θυγατρική της BIOAXIS Helthcare Ltd, με έδρα το Λονδίνο. Η ΒΙΟΑΧΙS Healthcare Hellas, η μεγαλύτερη εταιρεία στην Κατ’ Οίκον Νοσηλεία,  αναζητά να καλύψει την θέση του Νοσηλευτή-Νοσηλεύτριας.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος συνεργάτης θα πρέπει να διαθέτει τα εξής χαρακτηριστικά:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Νοσηλευτικής
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή και smartphone/tablet
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες.
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνέπεια στην εργασία, πνεύμα συνεργασίας.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εχεμύθεια

H εταιρία προσφέρει:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε µια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας.
  • Διατίθεται εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό & tablet.

Αποστολή βιογραφικών στο Email: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

N434