Η θέση Υπάλληλος για το Τμήμα Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος για το Τμήμα Πωλήσεων από την εταιρεία ΑΡΤΙΟΝ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΑΡΤΙΟΝ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ, που ειδικεύεται στην εισαγωγή και εμπορία Ορθοπεδικών και Χειρουργικών προϊόντων, ζητεί να προσλάβει υπάλληλο για το τμήμα πωλήσεων, με τα ακόλουθα χαρακτηριστικά:

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση υγείας ή παραϊατρικής ειδικότητας (νοσηλευτική, φυσικοθεραπεία, ιατρικών μηχανημάτων κ.λ.π.)
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Επαγγελματισμός, Σοβαρότητα και Υπευθυνότητα
  • Θετική διάθεση εργασίας και εκμάθησης
  • Άδεια Οδήγησης Αυτοκινήτου
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χρήσης υπολογιστών

Προαιρετικά Προσόντα

  • Εμπειρία στον ιατρικό χώρο
  • Ανάλογη προϋπηρεσία σε υποστήριξη πωλήσεων σε εταιρεία του ιατρικού χώρου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικές Αποδοχές και Ασφάλιση
  • Δυνατότητα ανάπτυξης και εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση σε ένα πολύ εξειδικευμένο αντικείμενο
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας και προσωπικής ανάπτυξης
  • Αυτοκίνητο και κινητό

Περιγραφή θέσης: Ο υπάλληλος υποστήριξης πωλήσεων θα είναι υπεύθυνος για την άμεση μεταφορά και παράδοση υλικών και εργαλείων στα διάφορα νοσοκομεία – κλινικές για την χρήση τους σε χειρουργικές επεμβάσεις και γενικότερα για τη διακίνηση των προϊόντων της εταιρείας καθώς και την αντικατάσταση των υλικών όπου αυτό απαιτείται, σε συνεργασία με τους πωλητές και τον υπεύθυνο αποθήκης.

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε για την θέση, στείλτε το βιογραφικό σας στην ακόλουθη διεύθυνση:
[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]  ή στο fax:210-4529496.

Κωδικός αναφοράς

Πωλήσεις_Αθήνα