Η θέση ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ από την εταιρεία ARITI SA

Πλήρης Απασχόληση
Acharnes

Περιγραφή Θέσης

ARITI ΑΕ

ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΩΝ & ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ

Επιθυμεί να προσλάβει για τη στελέχωση

του τμήματος ICU / Εξωσωματικής Κάθαρσης

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα  :

 Απόφοιτη ΤΕΙ Νοσηλευτικής Σχολής ή άλλης

ισότιμης δημόσιας ή  ιδιωτικής σχολής

 Άδεια άσκησης επαγγέλματος

 Προϋπηρεσία σε Μονάδα Τεχνητού Νεφρού

 Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

 Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.

 Υπευθυνότητα – συνέπεια – μεταδοτικότητα

 Δυνατότητα ταξιδιών

 Ηλικία έως 35 ετών

  Προσφέρονται :

 Μισθός ανάλογος προσόντων

 Αυτοκίνητο & κινητό τηλέφωνο

 Συνεχής εκπαίδευση & δυνατότητες εξέλιξης στην εταιρεία

 Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση

 Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούνται οι υποψήφιες που καλύπτουν τα παραπάνω να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ], με κωδικό: ΝΑ

Κωδικός αναφοράς

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ – ΑΙΜΟΛΗΠΤΗΣ Αθήνα Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
JUNIOR HEALTH CLAIMS OFFICER Αθήνα MEDNET GREECE S.A.
Υπεύθυνος / Υπεύθυνη Διαγνωστικού Κέντρου Αθήνα Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
Check In Agent 2019 Αθήνα Goldair Handling
ΒΟΗΘΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΥ Αθήνα ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ