Η θέση Βοηθός Οδοντιάτρου έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Βοηθός Οδοντιάτρου από την εταιρεία Οδοντιατρείο

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Βοηθός Οδοντιάτρου ζητείται από σύγχρονο οδοντιατρείο υψηλών προδιαγραφών στην περιοχή του Κολωνακίου για οκτάωρη απογευματινή απασχόληση.

Απαιτούμενα προσόντα:
  • Άνεση στην επικοινωνία και συνεργασία
  • Εμπειρία στο χώρο
  • Γνώση Η/Υ

Η εταιρεία παρέχει:
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας με προηγμένα τεχνολογικά συστήματα
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Σταθερό μισθό και ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση

Αποστολή βιογραφικών με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.
Θα τηρηθεί εμπιστευτική διαδικασία και θα απαντηθούν εντός 30 ημερών οι αιτήσεις που πληρούν όλες τις παραπάνω προϋποθέσεις.

Κωδικός αναφοράς

Βοηθός Οδοντιάτρου

Όμοιες Θέσεις

ΒΟΗΘΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΥ Αθήνα ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ
Τραπεζοκόμες με κάρτα ανεργίας -Αθήνα Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
TEXNΟΛΟΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
ΥΠΑΛΛΗΛΟI ΓΡΑΦΕΙΟΥ Αθήνα Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ
Υπάλληλοι Υποδοχής Αθήνα ManpowerGroup Greece
receptionist καλοκαιρινής σαιζόν Αθήνα {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
SPA THERAPIST / SPA MANAGER / ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Μαραθώνας HOTEL WELLNESS SPA SERVICES
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Αθήνα Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ