Η θέση Σύμβουλος Πωλήσεων - Merchandiser έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Σύμβουλος Πωλήσεων - Merchandiser από την εταιρεία Frezyderm

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Frezyderm ζητά να προσλάβει:
Σύμβουλο Πωλήσεων -  Merchandiser  (ΚΩΔ:  ΠΦΑ 7/19)
Με έδρα την Αθήνα

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απαραίτητη η εμπειρία τουλάχιστον 2-5 έτη στο χώρο των πωλήσεων (κατά προτίμηση φαρμακείου).
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ θα θεωρηθεί σαν πρόσθετο προσόν.
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Καλή γνώση Αγγλικής  γλώσσας.

Προφίλ ιδανικού υποψηφίου :

  • Δυναμική προσωπικότητα ,οργανωτικές ικανότητες και υπευθυνότητα
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα
  • Προσανατολισμό στην επίτευξη των αποτελεσμάτων

Για την παραπάνω θέση προσφέρονται:
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, bonus, αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο
  • Συνεχή εκπαίδευση

Aν σας ενδιαφέρει να εργαστείτε σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία στον χώρο της υγείας και πιστεύετε ότι διαθέτετε τα απαραίτητα προσόντα, στείλτε μας το βιογραφικό σας επιλέγοντας Αίτηση.

Κωδικός αναφοράς

ΠΦΑ 7/19

Όμοιες Θέσεις

Επιθεωρητές Πωλήσεων Αθήνα ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Υπεύθυνος /Υπεύθυνη Πωλήσεων- Merchandiser Αθήνα Βιομηχανία Αναψυκτικών
Πωλητής/ Πωλήτρια Αθήνα Sarantisgroup
Sales Executive Αθήνα Nestle
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Gerakas MEDELLA A.E.B.E.
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα LEVEL UP-HELLAS CONSULTING COMPANY Α.Ε.
ΠΩΛΗΤΗΣ με έδρα την Αθήνα Αθήνα ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΒΕΕ
Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα VITORGAN – ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία