Η θέση ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ από την εταιρεία ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται

Άντρας νοσηλευτής

από το ιατρείο Πλαστικής Χειρουργικής του Δρ. Ζήση Μπουκουβάλα

Προφίλ υποψηφίου:

Πτυχίο ΤΕΙ Νοσηλευτικής με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία 1 ετών σε αντίστοιχη θέση
Άριστη γνώση των νοσηλευτικών αρχών

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες υποψηφίου:

  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνέπεια στην εργασία, πνεύμα συνεργασίας
  • Επαγγελματική και ευγενική συμπεριφορά
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εχεμύθεια

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης καριέρας σε ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την εταιρεία μπορείτε να βρείτε στο www.drboukouvalas.gr/.

Δηλώστε το ενδιαφέρον σας αποστέλλοντας βιογραφικό σημείωμα στο [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ – ΑΙΜΟΛΗΠΤΗΣ Αθήνα Όμιλος Εταιρειών Υγείας ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ