Η θέση Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστηρίων έχει αποθηκευτεί.

Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστηρίων από την εταιρεία Ιατρική εταιρία παροχής υπηρεσιών

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Ιατρική εταιρία παροχής υπηρεσιών με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας,

η οποία εδρεύει στην Θεσσαλονίκη ζητεί να προσλάβει:

Θέση:   Τεχνολόγο Ιατρικών Εργαστηρίων, για την Θεσσαλονίκη για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνολόγου Ιατρικών Εργαστηρίων ή αναγνωρισμένο αντίστοιχου του εξωτερικού
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο χώρο της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας  Υγείας ή και του ευρύτερου χώρου της Υγείας, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώσεις χειρισμού MS Office.
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα, Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Πολύ καλή γραπτή & προφορική επικοινωνία.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Προσαρμοστικότητα & ευελιξία.
  • Γνώση Αγγλικών-επίπεδο τουλάχιστον First Certificate.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις ( για τους άνδρες υποψήφιους).

Η εταιρία προσφέρει:

  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό
σημείωμα πατώντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

n/a

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ/ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Θεσσαλονίκη Φαρμακευτική Εταιρεία
ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Θεσσαλονίκη ROYAL SUGAR ΑBEE
ΤΜΗΜΑ ΠΩΛΗΣΕΩΝ / TMHMA ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) Θεσσαλονίκη ΠΗΓΑΣΟΣ Α.Ε. - Επιστημονικός & Εργαστηριακός Εξοπλισμός
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ Θεσσαλονίκη Ανώνυμη Εταιρία
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Drymos ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε.
Ζητείται πωλητής Thessaloniki ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΦΙΚΑΣ & ΣΙΑ ΑΕ
Sales Representative Θεσσαλονίκη WEST A.E.
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Thessaloniki MEDELLA A.E.B.E.