Η θέση ΟΠΤΙΚΟΣ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Πλήρης Απασχόληση
Κύπρος

Περιγραφή Θέσης

Η αλυσίδα καταστημάτων OJO sun&glasses λόγω επέκτασης των εργασιών της, ζητά να προσλάβει Οπτικό για εργασία στην Κύπρο (Λευκωσία).

Απαιτούμενα προσόντα

  • Δίπλωμα Οπτικού / Τεχνικού Οπτικού
  • 2ετης πείρα στη θέση του Οπτικού / Τεχνικού Οπτικού
  • Ικανότητα επικοινωνίας στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες οργάνωσης τόσο του χώρου όσο και του χρόνου

Καθήκοντα

  • Να εκτελεί διαθλαστικές συνταγές
  • Να εκτελεί επισκευές και αναπροσαρμογές σε διορθωτικά γυαλιά
  • Να διεκπεραιώνει κάθε είδους εργασία που έχει σχέση με τις δραστηριότητες του καταστήματος.

Απολαβές

  • Προσφέρετε ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων (διαμονή κτλ.)
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Αν πληρείτε τα πιο πάνω προσόντα, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα με θέμα ‘Οπτικά
OJO’ στο email: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a