Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μια από τις μεγαλύτερες φαρμακοβιομηχανίες της Ελλάδας με μεγάλο όγκο παραγωγής φαρμακευτικών σκευασμάτων,αλλά και ιατροτεχνολογικών προϊόντων και έντονη εμπορική δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό, ζητά την κάλυψη της θέσης:

ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ

Βασικές Αρμοδιότητες :

  • Ανάπτυξη και αποτελεσματική διαχείριση τομέα
  • Σχεδιασμό και προώθηση φαρμακευτικών σκευασμάτων
  • Υλοποίηση των προωθητικών ενεργειών

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. (επιστημών θετικής κατεύθυνσης και υγείας)
  • Από 3 – 8 έτη προϋπηρεσίας στον χώρο των φαρμακευτικών εταιρειών
  • Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη πολυεθνική ή σε μεγάλη Ελληνική εταιρεία
  • Ευχέρεια χρήσης MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα μετακίνησης και εκτός Αττικής

Επιθυμητές δεξιότητες :

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Δυνατότητα ένταξης και εργασίας σε ομάδα
  • Διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων
  • Πρωτοβουλία και αυτονομία
  • Αναλυτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες διαχείρισης έργου

Η εταιρία προσφέρει αποδοχές αναλόγως προσόντων, συνεχή εξειδικευμένη εκπαίδευση και άριστο περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με πλήρη στοιχεία και με κωδικό Ι.Ε.Β.10/19

Κωδικός αναφοράς

Ι.Ε.Β.10/19