Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤHΝ ΑΘΗΝΑ έχει αποθηκευτεί.

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤHΝ ΑΘΗΝΑ από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Ειδών

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Ανώνυμη εταιρεία ιατρικών ειδών αναζητά ιατρικό επισκέπτη με έδρα την Αθήνα

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Επαγγελματισμός
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Χρήση Η/Υ
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
  • Κάτοχος πτυχίων ΑΕΙ Ή ΤΕΙ θα εκτιμηθεί (όχι απαραίτητο)

 Η  εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών αναλόγων προσόντων
  • Bonus
  • IX
  • Πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Κωδικός αναφοράς

ΙΕΑ