Η θέση Τεχνολόγος Ιατρικών Οργάνων έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Αδιάφορο
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ – ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ Α.Ε. είναι μια από τις κορυφαίες Ελληνικές εταιρείες στο χώρο των Διαγνωστικών (IVD) και Ιατροτεχνολογικών προϊόντων, με ιστορία 30 ετών.

Η εταιρεία έχει μακρόχρονες και εδραιωμένες αποκλειστικές συνεργασίες με κορυφαίους παγκοσμίως Οίκους, διατηρώντας ως διαχρονική φιλοσοφία της τη διασφάλιση υψηλής ποιότητας προϊόντων και επιστημονικών και τεχνικών υπηρεσιών, για όλους τους πελάτες της. Στο πελατολόγιό της περιλαμβάνονται όλα τα νοσοκομεία και κλινικές της χώρες, καθώς και πλήθος διαγνωστικών κέντρων και εργαστηρίων.

Στα πλαίσια της διαρκούς διεύρυνσης  και ανάπτυξης των συνεργασιών της σε συνδυασμό με τη διατήρηση υψηλού επιπέδου υπηρεσιών υποστήριξης, επιθυμεί να προσλάβει:

Τεχνολόγο Ιατρικών Οργάνων

Για το τμήμα Service Δημοσίου και μεγάλου Ιδιωτικού τομέα,

με έδρα την Αθήνα

Ο υποψήφιος που θα προσληφθεί θα ενταχθεί στην ομάδα τεχνικής υποστήριξης των κεντρικών εγκαταστάσεων (Αθήνα), και στις βασικές αρμοδιότητες θα περιλαμβάνονται η τεχνική υποστήριξη διαγνωστικών αναλυτών στα πεδία της αιμόστασης, ηλεκτροφόρησης, ELISA και ανοσοφθορισμού

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κατάλληλη εκπαίδευση (Πτυχίο Τεχνολόγου Ιατρικών Οργάνων)
  • Προϋπάρχουσα εμπειρία στο χώρο των Διαγνωστικών  επιθυμητή
  • Δίπλωμα οδήγησης καθώς και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και συνεργασίας με συναδέλφους και πελάτες, οργανωτικές ικανότητες, προθυμία ανταπόκρισης,  μεθοδικός και αναλυτικός τρόπος σκέψης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών και ευχέρεια χρήσης προγραμμάτων ηλ. υπολογιστών
  • Δυνατότητα ταξιδίων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών (αναλόγως προσόντων)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση και επιμόρφωση στην  Ελλάδα και στο εξωτερικό
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Η εταιρεία δεσμεύεται ότι ο χειρισμός των βιογραφικών που θα αποσταλούν θα γίνει με απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Κωδικός αναφοράς

Τεχνολόγος Ιατρικών Οργάνων