Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ από την εταιρεία COSMOEAR

Πλήρης Απασχόληση
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ακουστικών βαρηκοΐας COSMOEAR επιθυμεί να προσλάβει στην περιφέρεια Κρήτης
Ιατρικό Επισκέπτη (Κωδικός Θέσης: ΙΑΕΠ-ΚΡΗ

Απαραίτητα προσόντα:
  • Προϋπηρεσία στην ειδικότητα των ΩΡΛ
  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή ανώτερη εκπαίδευση (θα συνεκτιμηθεί)
  • First Certificate Αγγλικά ή ανώτερο δίπλωμα
  • Γνώσεις Η/Υ (MS Office, web user, χρήση λογιστικού software)
  • Κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Κοινωνικός(η) και Πελατοκεντρικός(η)
  • Προκειμένου για άνδρες να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/νες να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``και αναφέροντας τον κωδικό της θέσης εργασίας.

Οικονομική Διεύθυνση / Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού
COSMOEAR
www.cosmoear.gr

Κωδικός αναφοράς

ΙΑΕΠ-ΚΡΗ