Η θέση Προϊστάμενος Παραγωγής έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Προϊστάμενος Παραγωγής από την εταιρεία Specifar

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός και έλεγχος απόδοσης βάρδιας
  • Έλεγχος τήρησης κανόνων GMP και ασφάλειας εργασίας
  • Εκπαίδευση προσωπικού βάρδιας
  • Συμμετοχή στη διαμόρφωση και την εφαρμογή των διαδικασιών Ποιότητας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ (Χημικού, Φαρμακοποιού ή αντίστοιχο)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, τουλάχιστον 2 ετών
  • Γνώση Η/Υ
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες και διοίκησης προσωπικού
  • Συνέπεια, Υπευθυνότητα και Ομαδικό Πνεύμα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους)

Προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικέες εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

spec1

Όμοιες Θέσεις

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΧΗΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ Αθήνα-Αθήνα ΟΙΚΟΧΗΜΙΚΗ Α.Ε.
In-Process Control and Packaging Materials Officer (2nd shift) Αθήνα-Αθήνα Greek pharmaceutical company
Regulatory Affairs Officer Αθήνα-Koropi-194 00 LAMDA LABORATORIES SA
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Αχαρνές ΡΟΔΟΥΛΑ Α.Ε.
Χημικός ή Χημικός Μηχανικός Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Regulatory Affairs Officer Αθήνα-Αθήνα Pharmazac