Η θέση Χειρισμός απεικονιστικών / ακτινολογικών μηχανημάτων έχει αποθηκευτεί.

Χειρισμός απεικονιστικών / ακτινολογικών μηχανημάτων από την εταιρεία ΑΕ Ιατρική Εταιρία

Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

ΑΕ Ιατρική Εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, προσφέρει μια θέση μόνιμης απασχόλησης, χειρισμός απεικονιστικών/ακτνολογικών μηχανημάτων.

Αρμοδιότητες
Χειρισμός απεικονιστικών / ακτινολογικών μηχανημάτων

Τυπικά προσόντα – δεξιότητες
  • Πτυχίο Ραδιολόγου – Ακτινολόγου  (Α.Τ.Ε.Ι.) / Χειρισμός Ιατρικών Οργάνων Απεικονίσεων (Ι.Ε.Κ.)
  • Γνώσεις χειρισμού αξονικού & μαγνητικού τομογράφου
  • Γνώσεις Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Προϋπηρεσία

Προσφέρονται
  • Σταθερός μισθός και εξέλιξη
  • Συνεχής εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

ΡΑΔΙΟΛΟΓΟΣ-ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ