Η θέση ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ

Πλήρης Απασχόληση
Πελοπόννησος

Περιγραφή Θέσης

Η ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΒΕΝΝΕΤΤ

Με δραστηριότητα στην ελληνική και διεθνή αγορά στο χώρο του φαρμάκου και των OTC προϊόντων,  επιθυμεί να προσλάβει  Επιστημονικό  Συνεργάτη για το Τμήμα του Κεντρικού Νευρικού - CNS(ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ):

Για την περιοχή της Πελοποννήσου

Βασικά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Απαραίτητη  4ετή προϋπηρεσία σε προϊόντα CNS (Νευρολογικό)
  • Αποδεδειγμένη αποτελεσματικότητα πωλήσεων
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Υψηλούς προσωπικούς στόχους

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Υψηλό πακέτο αποδοχών( Μισθό  και bonus)
  • Πλήρη ιατροφαρμακευτική κάλυψη, κινητό , laptop, εταιρικό αυτοκίνητο
  • Ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο
  • περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το πλήρες  βιογραφικό τους σημείωμα, αναφέροντας απαραίτητα και τις περιοχές που έχουν δουλέψει.

(θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια)

Κωδικός αναφοράς

n/a