Η θέση Πωλητής έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητής από την εταιρεία PAPAPOSTOLOU

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία Ιατρoτεχνολογικού Εξοπλισμού Υψηλής Τεχνολογίας,
ενδιαφέρεται για την άμεση πρόσληψη
ΠΩΛΗΤΗ
με έδρα την Αθήνα

Απαραίτητα προσόντα/χαρακτηριστικά:
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις προϊόντων και υπηρεσιών του ιατρικού κλάδου θα εκτιμηθεί.
  • Άριστη  γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Χρήση Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας, δυνατότητα μετακινήσεων εντός Ελλάδας

Κύριες αρμοδιότητες:
  • Διαρκής επικοινωνία και επισκέψεις σε πελάτες για τη δημιουργία και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Παρουσιάσεις προϊόντων
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού
  • Συμμετοχή σε συνέδρια και εκθέσεις, διαρκής ενημέρωση και εκπαίδευση σε προϊόντα

Κωδικός αγγελίας Π02/19

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους επιλέγοντας Αίτηση, αναφέροντας τον τίτλο θέσης και τον κωδικό αγγελίας.
Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

Η αποστολή των βιογραφικών σημειωμάτων γίνεται με ευθύνη των υποψηφίων, οι οποίοι είναι οι μόνοι υπεύθυνοι για την ορθότητα και το περιεχόμενο των στοιχείων. Η εταιρεία συλλέγει βιογραφικά με αποκλειστικό σκοπό την αξιολόγηση των ικανοτήτων και των προσόντων των υποψηφίων για την κάλυψη θέσεων εργασίας της. Σε περίπτωση μη επιλογής του υποψήφιου, τα προσωπικά δεδομένα του θα διατηρούνται για χρονική περίοδο 12 μηνών και στη συνέχεια θα  καταστρέφονται. Η Εταιρεία μπορεί να ορίζει εργαζομένους της ως πρόσωπα που θα εκτελούν την επεξεργασία για λογαριασμό της. Κάθε υποψήφιος μπορεί να ασκήσει τα δικαιώματα του όπως αυτά ορίζονται από την ισχύουσα νομοθεσία

Κωδικός αναφοράς

Π02/19

Όμοιες Θέσεις

Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
Sales Representative (πωλητής) Αθήνα-Αθήνα ΥΓΕΙΑΣΗ Α.Ε
Πωλητής φαρμακείου Αθήνα-Nea Philadelfia-143 42 MACROVITA
Leasing Sales Executive Αθήνα-Kifissia-145 64 Hertz Autohellas
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα POWER HEALTH HELLAS AEBE
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ Όλη η Ελλάδα RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.