Η θέση ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ έχει αποθηκευτεί.

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ από την εταιρεία RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Όλη η Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε. που δραστηριοποιείται στον ιατρικό χώρο αναζητά για το τμήμα homecare:
ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ με ειδίκευση στους τομείς του Homecare & του Αναλώσιμου Υγειονομικού Υλικού για τις περιοχές: Αττική και υπόλοιπη Ελλάδα

Προσόντα:
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών
  • Επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Ορθή κρίση – αντίληψη
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Καλός χειρισμός Microsoft Office

Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ
  • Ανταγωνιστικό μισθό αναλόγως της προϋπηρεσίας.
  • Επιπρόσθετο μπόνους.
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευνοϊκές συνθήκες εργασίας.
  • Αυτοκίνητο.

Αποστολή βιογραφικών μόνο όσα πληρούν τις προϋποθέσεις, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αθήνα-Αθήνα Πολυεθνική εταιρεία
Πωλητές Φαρμακείων Αθήνα-Αθήνα HEALTH PLUS SA
ΠΩΛΗΤΕΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ Αθήνα και Επαρχία Farmeco
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα POWER HEALTH HELLAS AEBE
Εξωτερικός Πωλητής Αθήνα-Αθήνα ΩΘΗΣΗ Α.Ε.
Sales Representative (πωλητής) Αθήνα-Αθήνα ΥΓΕΙΑΣΗ Α.Ε
Πωλητής -Πωλήτρια Αθήνα-Αθήνα HYGIENE SERVICE