Η θέση Ιατρικός Επισκέπτης– Πωλητής με έδρα την Αθήνα και απασχόληση στην Ν. Ελλάδα (REF.NG_500) έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Ιατρικός Επισκέπτης– Πωλητής με έδρα την Αθήνα και απασχόληση στην Ν. Ελλάδα (REF.NG_500) από την εταιρεία OPTO HELLAS

Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η Opto Hellas, η ταχύτερα αναπτυσσόμενη Ελληνική εταιρεία ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού στον τομέα οφθαλμολογικών μηχανημάτων, με δραστηριότητα σε 28 χώρες του εξωτερικού, επενδύοντας περαιτέρω στη στελέχωση ανθρώπινου δυναμικού προκειμένου να καλύψει τον συνεχώς αυξανόμενο όγκο πελατών αναζητά:

Ιατρικούς Επισκέπτες – Πωλητές  με έδρα την Αθήνα και απασχόληση στην Ν. Ελλάδα (REF
.NG_500)

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα παραπάνω να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα, με φωτογραφία, στο [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ] αναγράφοντας τον κωδικό (REF.NG_500).

Στον κατάλληλο υποψήφιο συνεργάτη παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ποσοστό επί των πωλήσεων
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρικό Κινητό
  • Tablet
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης στην εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση στο χειρισμό H/Y
  • Ηλικία έως 40 ετών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδίων και διανυκτερεύσεων
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Οργανωτικές ικανότητες και υπευθυνότητα
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων και πάθος για το αποτέλεσμα
  • Προϋπηρεσία στο χώρο της Υγείας απαραίτητη (τουλάχιστον 2 έτη)
  • Προϋπηρεσία στο χώρο της οφθαλμολογίας, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Κωδικός αναφοράς

NG_500