Η θέση Πωλητής - Πωλήτρια Φαρμακείων για την Ανάπτυξη Τμήματος Πωλήσεων Φαρμακείων έχει αποθηκευτεί.

Πωλητής - Πωλήτρια Φαρμακείων για την Ανάπτυξη Τμήματος Πωλήσεων Φαρμακείων από την εταιρεία PHARMAWAY

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία pharmaway που δραστηριοποιείται στο χώρο του φαρμακείου με την σειρά οπτικών ειδών  Frog. Optical, ζήτα πωλητή-πωλήτρια για την ανάπτυξη τμήματος πωλήσεων για την ανάπτυξη τμήματος πωλήσεων με εμπειρία/πελατολόγιο στο χώρο του Φαρμακείου  για τις περιοχές Πειραιά και της Αθήνας .

Απαραίτητα προσόντα

  • επικοινωνιακός χαρακτήρας με διάθεση
  • προϋπηρεσία μόνο στις πωλήσεις ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ
  • δυνατότητα για ταξίδια στην επαρχία
  • Διάθεση για εργασία

Η εταιρεία προσφέρει
  • μισθός ανάλογος προσόντων ή ποσοστά επί των πωλήσεων
  • εταιρικό κινητό

Κωδικός αναφοράς

Άτομο για το Τμ.Ανάπτυξης Πωλήσ.

Όμοιες Θέσεις

Sales Representative (πωλητής) Αθήνα-Αθήνα ΥΓΕΙΑΣΗ Α.Ε
Πωλητής φαρμακείου Αθήνα-Nea Philadelfia-143 42 MACROVITA
ΠΩΛΗΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ Όλη η Ελλάδα RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα-Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ Αθήνα-Αθήνα POWER HEALTH HELLAS AEBE
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ Αθήνα-Αθήνα Εταιρεία χονδρικής πώλησης
Εξωτερικός Πωλητής Αθήνα-Αθήνα ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ ΑΕ