Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ έχει αποθηκευτεί.

ΠΩΛΗΤΗΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ από την εταιρεία ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ ΕΠΕ

Πλήρης Απασχόληση
Ilio (Nea Liossia)

Περιγραφή Θέσης

H ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗ ΕΠΕ, με έδρα το ‘Ίλιον Αττικής, ενδιαφέρεται για άμεση πρόσληψη, στο τμήμα των πωλήσεων, επιστημονικών οργάνων , ιατρικών αναλωσίμων και αναλυτών στον διαγνωστικό τομέα.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχιούχος Βιολόγος, Χημικός-ή τεχνολόγος ιατρικών εργαστηρίων
  • Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία, με κύριο αντικείμενο ενασχόλησης τη προώθηση και επιστημονική υποστήριξη προϊόντων του διαγνωστικού τομέα

Απαιτούνται :

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών στην επαρχία
  • Προσήλωση στο εργασιακό αντικείμενο

Παρέχονται :

  • Σταθερός μισθός
  • Μέσο μεταφοράς
  • Κινητό
  • Laptop
  • Δυνατότητα εκπαιδεύσεων

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Systems Engineer, JIRA Αθήνα Intralot
Enterprise IT Professional, SAP Παιανία Intralot
Quality Control Engineer Παιανία Intralot
Junior Android Developer Παιανία Intralot
Technology Delivery Manager Παιανία Intralot
Software Engineer, C/C++ Παιανία Intralot
Senior Automation Test Engineer Παιανία Intralot
Junior Systems Administrator Παιανία Intralot
Software Engineer (C/C++) Παιανία Intralot
Senior Database Administrator (DBA) Παιανία Intralot