Η θέση Οδηγοί έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Εποχική/Προσωρινή απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ΠΕΙΦΑΣΥΝ με 40 χρόνια παρουσίας στον κλάδο εμπορίας και διανομής φαρμάκων ζητεί οδηγούς για τη θερινή περίοδο (3-4 μήνες).

Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία 2-5 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα Β΄ ή Γ΄ κατηγορίας
  • Καλή γνώση των περιοχών της Αττικής και των πρακτορείων
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Συνέπεια-Υπευθυνότητα-Ομαδικότητα

Παροχές:
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • Προοπτική επέκτασης της διάρκειας απασχόλησης και εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών με email, επιλέγοντας ``Αίτηση``.

Κωδικός αναφοράς

Οδηγοί

Όμοιες Θέσεις

Αποθηκάριος/Οδηγός Αθήνα-Άλιμος Γρηγόρης
Οδηγοί Διανομής Αθήνα-Αθήνα Metro
Υπάλληλος Αποθήκης Αθήνα-Αθήνα ΠΕΙ.ΦΑ.ΣΥΝ
ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Αθήνα-Αθήνα SUPER DONUTS ΕΠΕ
Driver Αθήνα-Αθήνα
ΟΔΗΓΟΣ IX/VAN Αθήνα-Μάνδρα ΠΡΟΛΑΤ
Οδηγός Αθήνα-Αθήνα AVIS
ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ Αγ. Ιωάννης Ρέντη Ανώνυμη Εταιρεία
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αθήνα-Αθήνα ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ