Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ/ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΗΣ/ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ από την εταιρεία DEKAZ Α.Ε.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η DEKAZ Α.Ε.  ζητεί να προσλάβει έμπειρο πωλητή/τρια  που θα δραστηριοποιείται στο χώρο των φαρμακείων:

Προσόντα :

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε πωλήσεις  μέσω φαρμακείων στον τομέα των δερμοκαλλυντικών ή/και παραφαρμακευτικών ειδών
  • Δυναμική προσωπικότητα, με ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Παρατηρητικότητα και ικανότητα διαπραγμάτευσης
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου (τουλάχιστον 1 έτος)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Μισθός ανταγωνιστικός
  • Εκπαίδευση, εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα,επιλέγοντας Αίτηση ή στο fax: 210 8031833

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικές.

Κωδικός αναφοράς

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΤΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ

Όμοιες Θέσεις

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ Αθήνα RAD Health Care Μ.Ε.Π.Ε.
Πωλητής B2B Αθήνα Bournas Medicals
Πωλητής χονδρικής Αθήνα FRAGOS S.A
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΤΤΙΚΗΣ Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία Ιατρικών Ειδών
Ιατρικός Επισκέπτης (Αττική) Αθήνα POWER HEALTH HELLAS AEBE
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα LEVEL UP-HELLAS CONSULTING COMPANY Α.Ε.
Ιατρικός Επισκέπτης Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία