Η θέση Πωλητής - Πωλήτρια Φαρμακείου έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Πωλητής - Πωλήτρια Φαρμακείου από την εταιρεία Pharmaway

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Pharmaway που δραστηριοποιείται στο χώρο του φαρμακείου με την σειρά οπτικών ειδών Frog. Optical, ζήτα να προσλάβει άτομο για την ανάπτυξη τμήματος πωλήσεων στην περιοχή Αθήνας και Πειραιά.

Απαραίτητα προσόντα

  • Ηλικία 25-38 ετών
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις φαρμακείων (θα εκτιμηθεί)
  • Δυνατότητα για ταξίδια στην επαρχία
  • Διάθεση για εργασία

Η εταιρεία προσφέρει

  • Αυτοκίνητο
  • Μισθό ανάλογος προσόντων
  • Ποσοστά επί των πωλήσεων
  • Κινητό τηλέφωνο εταιρικό

Κωδικός αναφοράς

n/a