Η θέση ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ Α.Ε. ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΩΝ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΩΝ έχει αποθηκευτεί.

Συνέχεια

Αίτηση;

Παρακαλούμε επιβεβαιώστε το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία της αίτησης.
Για πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σας δεδομένα, διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου.

Η θέσης εργασίας αποθηκεύτηκε με επιτυχία

Πληκτρολογήστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να αποθηκεύσετε αυτήν τη θέση εργασίας

Αποθηκεύετε αυτή τη θέση εργασίας ως εξής:

GR
αποτελέσματα

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ Α.Ε. ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΩΝ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΩΝ από την εταιρεία CLINILAB - ΜΠΕΚΥΡΑΣ ΑΕ

Πλήρης Απασχόληση
Kallithea

Περιγραφή Θέσης

A.E. Εμπορίας Ορθοπεδικών Εμφυτευμάτων ζητά πωλητή με εμπειρία στο αντικείμενο, γνώση Αγγλικής γλώσσας, τεχνικής ή νοσηλευτικής εκπαίδευσης. Βιογραφικά και στο [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα Προσόντα

Τεχνική ή Νοσηλευτική εκπαίδευση
Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
Γνώσεις Η/Υ
Δίπλωμα αυτοκινήτου
Δίπλωμα μηχανής (προαιρετικό)

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Στείλτε μου όμοιες θέσεις

Ευχαριστούμε. Θα σας στείλουμε θέσεις που ταιριάζουν με