Η θέση Προσωπικό για Μονάδα Φροντίδας Ηλικιωμένων έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

αποτελέσματα

Προσωπικό για Μονάδα Φροντίδας Ηλικιωμένων

Πλήρης Απασχόληση
Νότια Προάστεια

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία, στα πλαίσια συνεχούς ανάπτυξης της, αναζητά
  • ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ (ΡΙΕΣ)
  • ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟ (Η) ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ
  • ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
για ΜΦΗ (Μονάδα Φροντίδας Ηλικιωμένων) στα νότια προάστεια

Προσφέρονται:
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Αριστες συνθήκες εργασίας
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας το κωδικό της θέσης. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ Νοσηλευτικής
  • Απαραίτητη εμπειρία σε αιμοληψίες / νοσηλεία Μ.Φ.Η.
  • Αριστες επικοινωνιακές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενα ωράρια/βάρδιες
  • Αδεια ασκήσεως επαγγέλματος

Κωδικός αναφοράς

ΚΑ1218