Η θέση Οδοντοτεχνικό εργαστήριο ζητά οδοντοτεχνίτη έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Οδοντοτεχνικό εργαστήριο ζητά οδοντοτεχνίτη από την εταιρεία Smileart

Πλήρης Απασχόληση
Amarousio
Αμοιβή αναλόγως προσόντων και παραγωγικότητας

Περιγραφή Θέσης

Το smileart  είναι  ένα οδοντοτεχνικό εργαστήριο που δραστηριοποιείται 33 χρόνια στο χώρο και είναι εξειδικευμένο σε αισθητικές και εμφυτευματικές εργασίες.

Στα πλαίσια της αναδιάρθρωσης της παραγωγικής του δυνατότητας ζητά:
Οδοντοτεχίτη  για το τμήμα κατασκευής εκμαγείων και αλλων βοηθητικών εργασιών

Προσφέρεται:
•Θέση Εργασίας στο Μαρούσι Αττικής.

•Πλήρες ωράριο απασχόλησης   ( Δευτέρα-Παρασκευή )

•Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.

•Διαρκή εκπαίδευση και εξέλιξη.

•Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

•Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για τα παρακάτω:

•Κατασκευή εκμαγείων εργασίας που αφορούν αισθητικές και εμφυτευματικές αποκαταποκαταστάσεις

•Διασφάλιση της σταθερής και υψηλής ποιότητας των παραγομένων προϊόντων.

•Ενημέρωση  και πραγματοποίηση των απαιτούμενων διαδικαδιών κατά την παραγωγική διαδικασία, σύμφωνα με τα πρότυπα και τις προδιαγραφές των προϊόντων.

•Επίτευξη και συνεχή βελτίωση δεικτών απόδοσης,

•Σωστή χρήση και επίβλεψη συντήρησης του εξοπλισμού

Απαραίτητα προσόντα / προϋποθέσεις

•Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.

•Ικανότητα διαχείρισης αλλαγών και συνεχούς βελτίωσης.

•Γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Στοιχεία Προσωπικότητας

•Ειλικρίνεια, Ευσυνειδησία, Υπευθυνότητα, Επαγγελματισμός & Οργάνωση.

•Μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια.

•Συνέπεια στη διαχείριση του χρόνου.

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν εμπιστευτικές.
Αποστολή βιογραφικού στo: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

n/a